Kim's scharrelvarkens

Wij verkopen varkensvlees van duroc varkens. Zij hebben een heerlijk leven waarbij ze lekker buiten kunnen leven, scharrelen en wroeten.
Elke zaterdag geopend van 10.00 tot 17.00 of op bestelling.
Betaling via de app of gepast contant.
Wij houden varkens op een manier waarbij de varkens kunnen scharrelen, wroeten en in de modder kunnen rollen. Hierdoor kunnen de varkens een zalig leven leiden. Wij voeren de varkens circulair waardoor er bij de aanvoer van het voer minder co2 uitstoot gegenereerd wordt en de afval stapel gereduceerd wordt.
Locatie
Over dit verkoopstalletje
Dit verkoopstalletje bevindt zich in Hoogwoud op de Gouwe, 2. Je koopt hier lokale producten bij Kim's scharrelvarkens. Er zijn geen openingstijden bekend, dus het kan zijn dat het stalletje gesloten is. Rijd je een route langs verkoopstalletjes in Hoogwoud of elders in Noord-Holland, plan er dan meerdere achter elkaar om teleurstelling te voorkomen.